DİJİKOPİ BÜRO MAK.VE SERVİS HİZ.SAN. TİC MERSİN CANON FOTOKOPİ FAX YAZICI TARAYICI BÜRO MAKİNALARI SATIŞ SERVİSİ

Canon iR2520 / i dijital fotokopi makinaları, size baskı, kopya, tarama ve gönderim özellikleri ile işinizi kolaylaştırıyor.
Hepsi birarada yapısı ile az yer kaplayan ve tüm ofis işlerinizi tek başına halledebilen iR25xx serisi için ofisinizdeki en güzel yeri ayırın.

Özellikler

* Baskı, kopyalama, tarama ve isteğe bağlı i-gönderme ve faks
* Uptime zaman aşımı ilk kopya, 6,4 saniye 20ppm/cpm için
* 2000 sayfaya kadar maksimum kağıt kapasitesi
* Kompakt tasarımı ve sezgisel dokunmatik ekran
* Geniş konfigürasyon seçenekleri

* Enerji tasarrufluDaha fazla bilgi

Tek işlevli cihaz maliyet-etkin çalışma grubu üretkenliğini
Yer ve maliyet tasarrufu sağlarken siyah-beyaz çok fonksiyonlu cihazlar yeni imageRUNNER 2500 serisi, verimlilik daha yüksek seviye elde etmek için küçük ve orta ölçekli işletmeler sağlar. bir kullanıcı dostu tek cihaz tüm – hız ve çeşitli konfigürasyonlarda ile imageRUNNER 2500 serisi renkli tarama ve gelişmiş i-ağ klasörlerine ve e-posta belge dağıtım gönder uygun maliyetli baskı, kopyalama, sağlar.

Hızlı yanıt

hızlı siyah-beyaz baskı günlük talepleri uyku modunda 6.4 saniye gibi son derece duyarlı düşük kurtarma itibaren zaman aşımına kadar 20ppm hıza, ilk kopya ile karşılanmaktadır. kadar kağıt kapasitesi 2.000 sayfaya ile birlikte, bu çok fonksiyonlu yazıcılar (MFP) yüksek baskı kopyası hacimli, yoğun çalışan, küçük ve orta ölçekli çalışma grupları için idealdir.

Daha üretken olun

Sezgisel menüler ile büyük bir dokunmatik ekran kullanıcıların zamandan tasarruf ve daha fazla çaba sağlayan imageRUNNER 2500 serisi kullanmayı kolaylaştırır. Ayrıca, bu modeller bir USB hafıza çubuğu doğrudan tarama kolaylığı sunar.

Yüksek çıkış kalitesi ve esnek ortam kullanımı
ImageRUNNER 2500 serisi isteğe bağlı zımba ile A3 boyutuna kadar ve bitim harmanla de * baskı kalitesi mükemmel 1200 dpi sağlar.
* UFRII-LT ile sürücü

Mükemmel güvenilirlik ve destek

Sürekli yüksek kalitede çıktı ve huzur gelişmiş dayanıklılık ve servis ile sağlanır. Canon’un e-Bakım aracı daha da onun uzaktan teşhis yeteneği sayesinde çalışma süresini en üst düzeye çıkarmak gibi otomatik sayaç okuma ve idari yüklerin azaltılması için izleme sarf sağlar. Canon’un dünya standartlarında hizmet ve destek uzmanı kurulum, eğitim ve yerinde hizmetler artı önceden belirlenmiş Servis Seviyesi Anlaşmaları sağlar. sadece ödeme şarj tıklama ile ne zaman maliyetleri daha fazla kontrol sahibi olur aslında baskı,. Mükemmel toplam müşteri deneyimi bizim önceliğimizdir – müşterilerinin% 93 * onların onarabilir sürdü zaman memnun.
* TNS NIPO, posta servisi ziyaret anket geçerli. Temmuz 2009 Ocak arasında veri. 16.059 müşteriler yer aldı.

Kolay yönetim ve entegrasyon

Tüm cihazlar kolayca IT ağına bağlanabilir. iW Management Console (iWMC) yönetmek ve kontrol tek bir noktadan tüm filo takip sağlar. Departman ID yönetimi önlemler önemli ayarları ve izleme ve kontrol baskı maliyetleri yardımcı olur. Daha gelişmiş güvenli baskı için bana baskı veya muhasebe takip, bu cihazlar uniFLOW Çıktı Yöneticisi ile uyumluluk sunmak için yükseltilebilir.

Düşük çevresel etki

Bu EnergyStar sertifikalı model olarak tüketen olağanüstü enerji verimliliği, teklif enerji ve maliyet tasarrufu için uyku modunda 1,5 Watt güç tüketimi düşük. Yüksek verimli, çift taraflı baskı, standart olarak, daha fazla maliyet ve zaman gibi kağıt tasarrufu sağlar.

Kategori: Fotokopi